Запитання до фітотерапевта


ЗАПИТАНЯ, ЯКІ ВИ ЗАДАЄТЕ СОБІ ПЕРЕД ВІДВІДУВАННЯМ ФІТОТЕРАПЕВТА

  • Скільки візитів потрібно буде?

Кількість візитів залежить від двох основних факторів: сприйнятливості до рослинних активних інгредієнтів вашого організму , з одного боку, і цілей та реальних потреб, які ви хочете вирішити – з іншого. На першому візиті фітотерапевт зможе розібратися з вашими проблемами, дати початкову оцінку захворювання, за необхідністю, проведе додаткові лабораторні та інструментальні дослідження, підбере адекватне, індивідуальне лікування природними засобами.

В середньому потрібно від 3 до 5 візитів з частотою один візит на місяць на місяць. 

  • Чи потрібно приносити результати медичного огляду ?

Так. Оскільки фітотерапевт є лікарем, він зможе інтерпретувати результати попередніх відвідувань лікарів , і щоб він враховував будь-які лікарські взаємодії та дотримувався протоколу, визначеного вашим лікарем. Тому, збираючись відвідати фітотерапевта, не забутьте взяти з собою свою карту хвороби, виписки лікарів, результати обстежень. Це збереже час фітотерапевта, та ваші кошти!

  • У разі серйозної патології, чи можу я замінити своє лікування рослинами? потрібно приносити результати медичного огляду ?

Ні якому разі! Якщо ваш стан серйозний, він вимагає експертизи та контролю лікаря-спеціаліста. З іншого боку, фітотерапевт може втрутитися, щоб стимулювати ваші сили самовідновлення, позбавити вас від болю, підтримати психіку, стимулювати вашу життєву енергію , та інше.

  • З якого віку можна починати консультування ?

Практично з народження. Якщо ви хочете використовувати альтернативну медицину для своєї дитини, переконайтесь, що фітотерапевт спеціалізується на перинатальній допомозі. Рослини, безумовно, ніжні, але тим не менш вони активні і, отже, потенційно небезпечні, якщо їх погано дозувати або приймати самостійно, або не так як порадив фітотерапевт. Також проінформуйте свого педіатра.

  • А може краще самолікуванням?

У кожної лікарської рослини є свої показання і протипоказання. Частина із них в певних дозуваннях може бути ядовита. Багато лікарських рослин протипоказані вагітним, дітям. Врахувати всі особливості призначення може тільки дипломований спеціаліст.


І головне: «Жити красиво і жити у злагоді з природою – одне й те саме.» (Л. Сенека) 

Як що ви вже надумали відвідати дипломованого лікаря-фітотерапевта, звертайтесь в «Центр корекції слуху та здоров’я»

Попередній запис: 067 646 33 75, 063 051 95 25

«Центр корекції слуху та здоров’я» м. Вінниця, вул. Блока 14